Soğanlı Hamur Kızartma

 • Tülin DEMİRBAŞ
  Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Soğanlı Hamur Kızartma

  Malzemelerin tümü bir kaba alınır, yumuşak bir hamur elde edinceye dek yoğurulur. Hamurdan bezeler alınıp merdaneyle açılıp kızgın yağda kızartılır. Afiyet olsun… Soğanlı hamur kızartması tarifi Nimet Sungur ’a ait. Nimet Hanım ’ın diğer tarifleri için tıklayınız. Bu tarifi beğendiyseniz ve bunun gibi tariflerin ilk sizin mail adresinize gelmesini istiyorsanız sitemize aşağıdaki bölümden üye olabilirsiniz. e-mail adresini yaz ve tamam butonuna tıkla: Etiket: hamur işleri, hamur kızartması, hamur mayası, ılık süt, kuru sogan, resimli hamur kızartması, Resimli Yemek Tarifleri, soğanlı hamur kızartması, Soğanlı hamur kızartması tarifi, yemek tarifi 5 yorum var to “Soğanlı Hamur Kızartma” Günaydın NİMET HANIM.
  Harika görüntü, nefis bir tarif. Soğanlı hamur kızartmasının bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum.
  Rahmetli annem yapardı bizler küçükken.
  bu sayede geçmişi de yad etmiş oldum. elinize emeğinize sağlık. bu hafta sonu işllah ma aile evde iken onla<ra süpriz olarak yapmayı planladım. paylaşıma vede emeğinize teşekkür eder saygılarımı sunarım.
  hürmetlerimle elleriinize sağlık pratik vede kolay bir tarif ellerinize sağlık teşekkürler… ellerine sağlik nimet hanımsabahkahvaltısına güzel bir tarif
  yaptığın zaman davet edersen mutlaka gelmek isterim ay sakın sahi zannetme latife ettim
  ayaklarımdan rahatsızı yürüyemiyorum böylece kendimi neşelendirmeye çalışıyorum
  seni segiyle kucaklıyorum selamlar Yorum yaz Ad soyad(gerekli)
  E-mail adresiniz(gerekli- gizli kalacak)
  websiteniz (varsa)
  , Soğanlı Hamur Kızartma www.yemektarifin.net farkıyla sizlerle.

  Malzemeler
  Yapılışı