One Tower AVM: Ankaralılara Teraslı Ezgi Durakları – Gurme Rehberi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  One Tower AVM: Ankaralılara Teraslı Ezgi Durakları – Gurme Rehberi

  one tower avm

  Havaların güzelleşmesi, kışın kapalı alanlara mahkum olan Ankaralıyı hem alışverişlerini yapıp hem bile güneşin tadını çıkartabilecekleri yerler aramaya yöneltiyor. Merbut ofislerde iş hayatının bunaltıcı temposu ile boğuşan Ankaralılar üzere ‘boş hava ’ mekanları haddinden fazla henüz öne çıkarken, değişik lezzetler birlikte aranıyor.

  Şehir merkezinde, temiz gelgel alabilecekleri, arkadaşlarıyla buluşabilecekleri, ayrımsız zamanda ihtiyaçlarını dahi karşılayabilecekleri yalınlık çekicilik mekanları yeğleme eden seçme Ankaralılar ’ın bu arayışına, One Tower AVM ‘teraslı ’ zevk duraklarıyla serencam verdi.

  Hususi ayraç karması ve can alıcı etkinlikleriyle Oran bölgesinin değerini yükselten One Tower Aksata ve Dirim Merkezi, gurme lezzetleri ayrımsız araya getiren yiyecek içmece mekanlarıyla bile kentin toplumsal yaşamına hasep kattı.

  Dörtköşe kardeş kardeş ve farklı lezzetleri alışverişle tatlandırmak isteyenlerin dikkatini calip One Tower AVM, kendisini diğer AVM ’lerden ayıran ‘terasları ’yla şimdiden yaz aylarının rabıt odağı olacağını gösterdi. Ankara ’nın kullanılmamış buluşma merkezinin degaje ve bereketli terasları ensesi kalın mutfakları ile ünlü mekânların iç açıcı dizaynları ile bütünleşince Başkentliler ’in “sıcak havalarda hangi yapacağız?”  sorunu da ortadan kalkmış oldu.

   Gurme Mekanlar One Tower AVM ’da!

  One Tower AVM ’de ayrımlı lezzetleri ve hususi kahveleriyle öne sâdır Robert ’s Coffee; çaysız yapamayanlar üzere Demlik; acun kahvelerini hususi pişirme teknikleriyle harmanlayan Starbucks Reserve ve değişik lezzetleri ayrımsız araya getiren Mado, One Tower AVM ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor.

  Şubeleri arasındaki arz ince bara cemaat New Castle ’a üstelik sülale sahipliği eden One Tower AVM ayrıca, haddinden fazla yakında ünü mutluluk sınırlarını aşan Big Chefs ve Dubh Lin Cafe ’yi dahi ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

  istimara

  Malzemeler
  Yapılışı